Заступниця голови Запорізької ОВА Злата Некрасова прокоментувала інформацію про своє звільнення. Чиновниця планує йти до суду.
- Сьогодні, продовжуючи перебувати на лікарняному у зв’язку з вагітністю та пологами, була здивована інформацією, яку отримала з неофіційних джерел, щодо мого звільнення з посади заступника голови ЗОВА, – повідомила Некрасова.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
Також в дописі зазначається, що вона звернулась до адвоката з проханням надати юридичну оцінку свого звільнення. Після чого, прийме "рішення щодо оскарження його в судовому порядку".
- Юрій Малашко вже на посаді понад 100 днів, і чого саме зараз він наважився на подібне розпорядження? Може після початку моїх активних дій щодо висвітлення реальних обставин з розкрадання гуманітарної допомоги?... До сьогодні, голова ЗОВА - Юрій Малашко, жодного разу не прокоментував та не вчинив жодних дій щодо ситуації навколо розкрадання гуманітарної допомоги під час війни у Запорізькій області, – написала вона.
Також вона нагадала про кримінальну відповідальність "за грубе порушення законодавства про працю".
Зазначимо, що раніше чиновниця повідомила, що вагітна і пішла у декретну відпустку. Це стало відомо як раз тоді, коли з’явилася інформація про звільнення з посади голові Запорізької ОВА Олександра Старуха.
Щодо інформування її про звільнення, то вона виклала фото розпорядження, яке було оприлюднено в соцмережах і фото своєї електронної пошти, де вказано час отримання відповідного листа.
Нагадаємо, 31 серпня 2022 року співробітники СБУ та НАБУ провели близько 20 обшуків у мерії, у Запорізькій ОВА, на складах та за місцем проживання фігурантів справи та виявили речовини, схожі на наркотики, незареєстровану зброю та патрони до неї, велику кількість готівки.
Виконувача обов'язків мера Анатолія Куртьова, екс-голову ЗОВА Олександра Старуха, його заступницю Злату Некрасову та депутата облради Віктора Щербину підозрюють у розкраданні великої партії гуманітарної допомоги, яка складалася з 389 залізничних вагонів, 220 вантажних автомобілів та 22 морських контейнерів. Список підозрюваних неповний, слідчі дії продовжуються.
Чиновникам інкримінують одразу три статті Кримінального кодексу: присвоєння розтрати майна або заволодіння шляхом зловживання службовим становищем легалізацію майна, отриманого злочинним шляхом, та незаконне збагачення.
Раніше в корпорації АТБ заявили, що інформація про реалізацію розкраденої гуманітарної допомоги в Запоріжжі та області в мережі АТБ не відповідає дійсності, засудили будь-які дії посадових осіб щодо присвоєння та нецільового використання гумдопомоги.
Згодом в "Сільпо" повідомили, що вони не продають гумдопомогу в супермаркетах, а реалізують лише те, що офіційно закуповують за ринковими цінами у постачальників в Україні та за кордоном.