Окупанти жорстоко побили водолаза Запорізької АЕС - фото: sud.ua
В Енергодарі окупанти жорстоко побили водолаза гідроцеху ЗАЕС Андрія Гончарука.
Як повідомили в Енергоатомі, це сталося 29 червня. Чоловіка із численними тілесними ушкодженнями доправили до лікарні Енергодару.
Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
Яку причину вигадали окупанти для жорстокого побиття Андрія Гончарука – поки що невідомо.
Нагадаємо, раніше ми писали, що окупанти готують серйозну провокацію на Запорізькій АЕС. Вони мають намір звинуватити українських атомників у зберіганні зброї на території станції. Окупанти вже затримали кількох працівників і під тортурами змушують їх сказати, що нібито ще в березні в бетонні чаші басейнів, що охолоджують, на ЗАЕС вони скинули якусь зброю: вибухівку або снаряди. Таким чином російські військові хочуть знайти привід, щоб осушити басейни, що охолоджують, а також зупинити насоси, які подають воду на системи безпеки енергоблоків.
В Енергоатомі повідомляли, що якщо це станеться, то системи безпеки найбільшої в Європі атомної станції залишаться без охолодження, а це є серйозним порушенням і може загрожувати ядерній безпеці. До того ж такі роботи недоцільно проводити в теплу пору року через ризик перегріву та відмову обладнання.
Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в Instagram, Viber і Facebook. Також ви можете знайти попутників або водіїв в чаті "Запоріжжя, підвези" або просто поспілкуватися на будь-які теми в Viber–чаті.