У Запоріжжі зі зруйнованого будинку врятували трьох котів

У Запоріжжі зі зруйнованого будинку врятували трьох котів -

У Запоріжжі зі зруйнованого будинку врятували трьох котів - фото: facebook.com/DSNSZP

Події
03 березня 2023 13:39

Запорізькі рятувальники більше доби розбирають завали п’ятиповерхового будинку, в який влучила російська ракета.

Як повідомили у ГУ ДСНС у Запорізькій області, впродовж доби вдалося врятували трьох котів. Двох пухнастиків передали волонтерам, а ще одна кішка наразі перебуває на стаціонарному лікуванні у ветеринарній клініці.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Нагадаємо, що вчора вночі, 2 березня, росіяни поцілили прямісінько в центр житлового будинку у Запоріжжі. Внаслідок атаки відбулося руйнування понад десяти квартир з другого до п'ятого поверху, під завалами опинилися люди.

За інформацією ГУНП У Запорізькій області, наразі відомо про п'ятьох загиблих мешканців будинку. Поранення отримали восьмеро людей. Доля ще десятьох людей залишається невідомою. На місці події тривають рятувально-пошукові роботи. Поліцейські продовжують збирати речові докази військової агресії росіян.

Рятувальники, правоохоронці, комунальники та волонтери працюють у цілодобовому режимі. Ліквідація наслідків триває.

Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в InstagramViber і Facebook.  Також ви можете знайти попутників або водіїв в чаті "Запоріжжя, підвези" або просто поспілкуватися на будь-які теми в Viber–чаті.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах