Окупанти запровадили військову цензуру у частині Запорізької області: що це означає - фото: rbc.ua
Загарбники запровадили на окупованій території Запорізької області військову цензуру.
Як повідомив мер Мелітополя в ефірі онлайн-марафону FREEДОМ, окупанти тепер перевірятимуть телефони мешканців та з'ясовуватимуть з ким і про що людина спілкується, а також де та які новини читає.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
- Якщо під час "перевірки" телефону окупанти побачать проукраїнське джерело інформації, до мешканця будуть застосовані штрафи. Під час повторної перевірки – "кримінальна відповідальність". Іншими словами, російські військові посадять людину "на підвал", – сказав Іван Федоров.
Нагадаємо, що ще з перших днів окупації загарбники заблокували українських операторів зв'язку, інтернет-провайдерів, телебачення та радіо на окупованих територіях Запорізької області.
Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в Instagram, Viber і Facebook. Також ви можете знайти попутників або водіїв в чаті "Запоріжжя, підвези" або просто поспілкуватися на будь-які теми в Viber–чаті.