Машина часу

Машина часу - фото

Машина часу - фото

Нам здається, що вони завжди були. Ми просто пам'ятаємо їх стільки, скільки пам'ятаємо себе. Іноді сприймаємо їх як належне. Але насправді це – диво. Чи багато ви знаєте груп, які існують п'ятдесят років? Люди не завжди стільки живуть.

Причому, це чесний ювілей. Тобто не той випадок, коли музиканти блищали кілька років у сімдесяті і потім довгі роки знати один одного не хотіли – ні, всі ці п'ятдесят років пройшли у постійних концертах та записах. Без перерв і сход-розвал.

І це творчий ювілей. Тобто не той випадок, коли, побачивши ім'я на афіші, люди запитують: "А що вони ще живі?" Якось вийшовши на перший план, гурт нікуди з нього не йшов, у 2014 році про них було не менше розмов, ніж у 1974 та 1984 в їхній постійній концертній програмі пісні з 1976 року сусідять пісень з 2016 – і публіка хором співає ті та інші.

Причому це справді гурт, а не лідер плюс статисти. Уся трійка – Андрій Макаревич, Олександр Кутіков, Валерій Єфремов – не розлучається вже сорок років. Разом із ними сьогодні на сцену виходять Ігор Хомич, Олександр Льовочкін та Олександр Дітковський. Але й більшість колишніх учасників – не випадкові постаті, а повноправні співавтори легенди, яскраві особи, які приходили в команду всерйоз та надовго та залишили колосальний слід.

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua - Facebook, Telegram, Viber, Instagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах