Як дізнатися страховий стаж онлайн: інструкція

Як дізнатися страховий стаж онлайн: інструкція

Як дізнатися страховий стаж онлайн: інструкція - фото: freepik.com

Події
07 вересня 2022 14:18

Українці можуть дізнатися свій страховий стаж та пенсію онлайн. Для цього потрібен сайт Пенсійного фонду та цифровий підпис, який можна легко зробити у Приват24. Детальну інструкцію ми розписали у цьому матеріалі.

1. Заходимо чи реєструємось в особистому кабінеті на сайті Пенсійного фонду.

Головна сторінка сайту Пенсійного фондуГоловна сторінка сайту Пенсійного фонду

2. Увійти можна буде лише з персональним ключем електронного цифрового підпису. Якщо у вас ще немає, то його можна отримати в одному з центрів сертифікації ключів. Їх перелік можна знайти тут . Найпростіший спосіб - це згенерувати його в Діі або Приват24. У першому варіанті все зрозуміло (потрібно буде навести камерою телефону на QR-код на сайті Пенсійного фонду і воно саме все зробить), тому розглянемо, що натискати, щоб зробити електронний підпис у Приват24. Це займає кілька хвилин.

3. На сайті Приват24 заходимо у "Всі послуги" - "Бізнес" - "Електронний цифровий підпис для фізособи" - "Скачати сертифікат".

Робимо цифровий підпис у Приват24Робимо цифровий підпис у Приват24

4. На сайті Пенсійного фонду тиснемо "Увійти" і одразу заповнюємо поля. Пароль пишемо той, що вказували під час створення ключа на сайті "Приват24".

Вставляємо ключВставляємо ключ

5. Потрапляючи в особистий кабінет заходимо в пункт "Мій страховий стаж". Тут зазначено протягом якого періоду та скільки оплачував роботодавець за працівника до Пенсійного фонду.

Як дізнатися страховий стажЯк дізнатися страховий стаж

Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в InstagramViber і Facebook.  Також ви можете знайти попутників або водіїв в чаті "Запоріжжя, підвези" або просто поспілкуватися на будь-які теми в Viber–чаті.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах