Де є бензин у Запоріжжі: корисні Telegram-канали та інтерактивні карти

Де є бензин у Запоріжжі: корисні Telegram-канали, карти та програми

Де є бензин у Запоріжжі: корисні Telegram-канали, карти та програми - фото: freepik.com

Події
06 червня 2022 12:27

У Запоріжжі ще дефіцит палива. Автомобілісти нервово їздять по заправках у пошуку бензину, дизеля чи газу, вишиковуються у величезних чергах. Vgorode зібрав корисні Telegram-канали, інтерактивні карти та додатки, які допоможуть людям у пошуках палива у Запоріжжі.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Всеукраїнські Телеграм-боти, карти та програми

PetrolAlertUA – це Телеграм-бот, який відстежує наявність палива на АЗС популярних в Україні мереж – WOG, OKKO, ANP та SOCAR. Користуватися ботом нескладно – потрібно вказати місце пошуку та що саме шукайте (бензин, дизель чи газ). Щоправда, у Запоріжжі інформація поки не дуже добре оновлюється, але можливо бота найближчим часом модернізують.

деПальне – це додаток з інтерактивною картою, де вказані АЗС з потрібним видом палива та спосіб оплати. Завантажити програму поки що можна тільки на iOS.

Карта ЛУН – на інтерактивній карті вказані заправки та деталі їх роботи: графік, види пального, ціни, обмеження, спосіб оплати. Все працює дуже просто, реєстрація не потрібна. Але, уточнимо, що, судячи з відгуків, інформація не завжди буває актуальною.

Карти окремих заправок

Інтерактивна карта заправок WOG – тут ;

Інтерактивна карта заправок ОККО - тут ;

Інтерактивна карта заправок Авіас – тут ;

Інтерактивна карта заправок UPG – тут ;

Корисні чати в Telegram, де можна дізнатися про наявність палива в Запоріжжі

Заправки Запоріжжя, паливо запоріжжя, бензин, дизель – телеграм-канал, де публікують інформацію щодо наявності палива та цін на заправках у Запоріжжі. У цьому каналі немає флуду, лише конкретна інформація. Але є чат, де корисну інформацію про бензин, дизель і газ пишуть автомобілісти.

ZpToplivo - теж телеграм-канал, де публікують наявність бензину, дизеля та газу на заправках у Запоріжжі. Окремо є чат для обговорення.

Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в InstagramViber і Facebook.  Також ви можете знайти попутників або водіїв в чаті "Запоріжжя, підвези" або просто поспілкуватися на будь-які теми в Viber–чаті.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах