Карта бойових дій в Україні 7 липня

Карта бойових дій в Україні 7 липня.

Карта бойових дій в Україні 7 липня. Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Події
07 липня 13:15

Сегодня, 7 июля, в Украине начался 865-й день полномасштабной войны с Российской Федерацией. Российские войска наступают в Харьковской области и в Донбассе, а ВСУ пытаются остановить наступление.

Vgorode публикует карту боевых действий от Института изучения войны (ISW) по данным 7 июля.

Українські війська в ніч з 5 на 6 липня завдали ударів з безпілотників по енергетичній інфраструктурі Краснодарського краю.

6 липня Іран оголосив, що 4 липня Іран і Росія підписали банківську угоду, яка дозволяє їм торгувати російським рублем та іранським ріалом.

Російський уряд продовжує намагатися ізолювати російський народ від матеріалів, які він вважає протилежними державним інтересам та ідеології.

Російські війська нещодавно просунулися поблизу Куп’янська, Сіверська, Торецька та Авдіївки. 

Карта боевых действий.Карта боевых действий. Фото: understandingwar.org

Російські сили продовжували диверсійно-розвідувальну діяльність уздовж міжнародного кордону на північному сході України 6 липня.

Президент України Володимир Зеленський 26 травня заявив, що російські війська зосереджують угруповання невстановленої чисельності біля кордону з Україною за 90 кілометрів на північний захід від міста Харкова для підготовки до нових наступальних дій.

Карта бойових дій.Карта бойових дій. Фото: understandingwar.org

Російські сил незначно просунулися на південний схід від Куп’янська під час продовження боїв уздовж лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна 6 липня. Окупанти продовжували штурм на північний схід від Куп’янська в районі Синьківки; на схід від Куп'янська поблизу Петропавлівки; на південний схід від Куп'янська біля Стельмахівки; на південний захід від Сватового поблизу Невського, Макіївки, Греківки; на захід від Кремінної біля Тернів і Торського; і на південний захід від Кремінної в районі Серебрянського лісництва 5 і 6 липня.

Карта бойових дій.Карта бойових дій. Фото: understandingwar.org

Російські війська нещодавно просунулися на південний схід від Сіверська на тлі триваючих боїв у цьому районі 6 липня. Також вони продовжували наступ у районі Часового Яру, однак підтверджених змін лінії фронту не було.

Карта бойових дій.Карта бойових дій. Фото: understandingwar.org

6 липня тривали позиційні бойові дії в районі кордону Донецько-Запорізької області на південь від Великої Новосілки в районі Старомайорського, Урожайного та Макарівки.

5 і 6 липня російські війська продовжували наземні наступи поблизу Роботиного і Новоданилівки (на північ від Роботиного), на схід від Малої Токмачки (на північний схід від Роботиного) і на північний захід від Вербового (на схід від Роботиного) на заході Запорізької області.

Карта бойових дій.Карта бойових дій. Фото: understandingwar.org

Російські війська продовжували наземні атаки на східному (лівому) березі Херсонської області, в тому числі на північний захід від Козачих Лагерів (на північний схід від Херсона) та на островах у річці Дніпро 5 і 6 липня.

Карта бойових дій.Карта бойових дій. Фото: understandingwar.org
Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах