Як у Запоріжжі покарали водія, який збив собаку та поїхав - фото: t.me/patrolpolicezp
У Запоріжжі чоловік збив на дорозі собаку, а потім поїхав з місця події. Його розшукали поліцейські.
Днями до патрульних звернулася жінка, яка повідомила про наїзд на тварину. Вона розповіла, що водій Renault Duster збив собаку, а потім поїхав у невідомому напрямку. Не гаючи ні хвилини, патрульні поклали песика до службового автомобіля та миттю відвезли його до ветеринарної клініки.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
Як повідомили у пресслужбі патрульної поліції Запорізької області, правоохоронцям згодом вдалося відшукати водія. На нього склали два адміністративних протоколи – за порушення ПДР, що призвело до ДТП, та за залишення місця автопригоди.
Водії, якщо ви скоїли наїзд на тварину – зупиніться, вийдіть з машини, зафіксуйте місце ДТП, зателефонуйте 102 та дочекайтесь приїзду поліцейських. Не залишайте травмованих тварин, потурбуйтеся про те, аби у разі необхідності вони отримали допомогу.
Нагадаємо, що з сьогоднішнього дня, 14 грудня, у Запорізькій області змінюється графік погодинних стабілізаційних відключень електроенергії.
Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в Instagram, Viber і Facebook. Також ви можете знайти попутників або водіїв в чаті "Запоріжжя, підвези" або просто поспілкуватися на будь-які теми в Viber–чаті.