Окупанти обстріляли Пологи: серед постраждалих 12-річна дівчинка - фото: t.me/+ywdyz2hPPEU0ZTFi
Сьогодні вночі, 16 квітня, у Запорізькій області обстріляли місто Пологи. Є постраждалі.
За попередньою інформацією місцевого видання "ПІК", голова Пологівської військової адміністрації Артур Крупський обстріл відбувався снарядами або мінами. На вулиці Державній потрапили до житлового будинку №174, у район третього поверху. Постраждали люди. Серед них – 12-річна дівчинка. Інформація про решту поранених уточнюється.
Наразі відомо, що дитину прооперували у військовому шпиталі окупантів, на базі Пологівської лікарні, яка зараз під окупацією ворога. Мама дівчинки була поряд. Наразі вирішується питання про те, щоб переправити дитину до Запоріжжя.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
Також відомо, що було потрапляння до будинку, де знаходиться Пологівське управління державного казначейства, та до споруд навпроти міськради, де тепер руйнування, вибиті вікна та двері.
Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в Instagram, Viber і Facebook. Також ви можете знайти попутників або водіїв в чаті "Запоріжжя, підвези" або просто поспілкуватися на будь-які теми в Viber–чаті.