Випускниця Вільнянського ліцею на НМТ отримала 200 балів одразу з чотирьох предметів

Випускниця Вільнянського ліцею на НМТ отримала 200 балів одразу з чотирьох предметів.

Випускниця Вільнянського ліцею на НМТ отримала 200 балів одразу з чотирьох предметів. Фото: zosh3voln.e-schools.info

Події
08 липня 13:52

Учениця Вільнянського ліцею "Успіх" Софія Максимча єдина в Запорізькій області не припустилася жодної помилки в мультипредметному тесті та набрала максимальні 800 балів.

Софія отримала максимальні 200 балів з української мови, математики, англійської мови та історії України, що у сумі виходить - 800 балів. Про це повідомили на сайті ліцею.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

За даними Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА, найбільше 200-бальників серед випускників Запорізького академічного ліцею № 31 – 7 учасників, Запорізької гімназії № 28 – 5 учасників, Запорізького академічного ліцею "Перспектива" – 4 учасника.

За інформацією ЗОДА, інша випускниця Запорізького багатопрофільного ліцею № 99 Альона склала Національний мультипредметний тест із 3-х предметів на максимальну кількість балів.

Загалом, цьогоріч 68 випускників регіону показали найкращі результати на національному мультипредметному тестуванні (НМТ). Вони отримали 200 балів щонайменше з одного предмета. Загалом 76 випускників закінчили навчання з відзнакою.

Випускниця Вільнянського ліцею на НМТ отримала 200 балів одразу з чотирьох предметів.Випускниця Вільнянського ліцею на НМТ отримала 200 балів одразу з чотирьох предметів. Фото: zosh3voln.e-schools.info
Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах