Карта бойових дій в Україні 17 червня

Карта бойових дій в Україні 17 червня.

Карта бойових дій в Україні 17 червня. Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Події
17 червня 07:03

Сьогодні, 17 червня, в Україні розпочався 845 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська наступають у Харківській області та на Донбасі, а ЗСУ намагаються зупинити наступ.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 17 червня.

Российские войска недавно продвинулись в районе Волчанска и Донецка.

Карта бойових дій.Карта бойових дій. Фото: understandingwar.org

15 та 16 червня російські війська продовжили наступальні операції на півночі Харківської області в районі Глибокого (на північ від Харкова), Вовчанська та Тихого (на північний схід від Харкова).

Карта бойових дій.Карта бойових дій. Фото: understandingwar.org

16 червня російські війська продовжили наземні атаки на лінії Куп'янськ-Сватово-Кременна, проте підтверджених змін лінії фронту не було.

Українська бригада повідомила, що українські війська просунулися на один кілометр у глибину двокілометровим фронтом у Серебрянському лісництві (на південний захід від Кремінної). Бої тривали на схід від Куп'янська в районі Петропавлівки; на південний схід від Куп'янська в районі Піщаного і Берестова; на захід від Сватового біля Андріївки; на північний захід від Кремінної поблизу Макіївки, Дружелюбівки, Греківки та Невського, а також південно-західніше Кремінної у Серебрянському лісництві.

Карта бойових дій.Карта бойових дій. Фото: understandingwar.org

Російські війська нещодавно просунулися на захід від Донецька на тлі бойових дій, що продовжуються, на захід і південний захід від Донецька 16 червня. На геолокованих кадрах, опублікованих 16 червня, видно, що російські війська просунулися до висотної будівлі на північ від Сумської вулиці в центрі Красногорівки (на захід від Донецька).

Російські та українські джерела повідомили про продовження бойових дій на захід від Донецька в районі Красногорівки та Георгіївки, а також на південний захід від Донецька в районі Парасков'ївки, Водяного, Перемоги, Костянтинівки та Новомихайлівки.

Карта бойових дій.Карта бойових дій. Фото: understandingwar.org

15 і 16 червня російські війська продовжили наземні атаки в районі Роботина, Вербового (на схід від Роботина) та Малої Токмачки (на північний схід від Роботина).

Карта бойових дій.Карта бойових дій. Фото: understandingwar.org

Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в InstagramViber і Facebook.  Також ви можете знайти попутників або водіїв в чаті "Запоріжжя, підвези" або просто поспілкуватися на будь-які теми в Viber–чаті.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах