За добу Росія 151 раз атакувала Запорізьку область, є руйнування. Ілюстративне фото: t.me/tymoshenko_kyrylo
За минулу добу, 26-го грудня, військовослужбовці армії Російської Федерації завдали 151 удар по 22 населених пунктах Запорізької області.
Як повідомляє очільник Запорізької ОВА Юрій Малашко, 125 артобстрілів прийшлися по території Гуляйполя, Залізничного, Чарівного, Білогір'я, Левадного, Полтавки, Щербаків, Лугівського, Степногірська, Кам'янського, Степового, П'ятихаток, Плавнів та інших прифронтових міст і сіл.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
Окупанти здійснили 24 БпЛА-атаки по Новоандріївці, Новодарівці, Малинівці, Малій Токмачці й Червоному, а також обстріляли з РСЗВ Роботине й Малу Токмачку.
Надійшло чотири повідомлення про руйнування житлових будинків та господарчих споруд. Без постраждалих.
Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в Instagram, Viber і Facebook. Також ви можете знайти попутників або водіїв в чаті "Запоріжжя, підвези" або просто поспілкуватися на будь-які теми в Viber–чаті.