РФ перекрила один з шляхів евакуації з окупованих територій Запорізької області

РФ перекрила один з шляхів евакуації з окупованих територій Запорізької області.

РФ перекрила один з шляхів евакуації з окупованих територій Запорізької області. Ілюстративне фото: facebook.com/110tro

Події
26 липня 2023 16:19

Російські окупаційні війська перекрили рух через пропускний пункт, який був частиною найшвидшого коридору для виїзду на підконтрольні Україні території.

Як повідомив мер Мелітополя Іван Федоров, мешканці тимчасово окупованих територій Запорізької області виїжджають з окупації по автодорозі Мелітополь-Новоазовськ, а далі по території росії в напрямку Латвії, Грузії чи через КПП "Колотирівка-Покровське" між Білгородською і Сумською областями.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Щонайменше до 1 серпня загарбники закрили пропуск через КПП "Колотирівка-Покровське", що перекрило найдешевший і найшвидший коридор для повернення на підконтрольні території. 

Раніше ми також писали, що російські загарбники розробили план евакуації для посадовців окупаційної адміністрації та їх родичів з тимчасово захопленої Василівки. Більш детально про це можете прочитати тут.

Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в InstagramViber і Facebook.  Також ви можете знайти попутників або водіїв в чаті "Запоріжжя, підвези" або просто поспілкуватися на будь-які теми в Viber–чаті.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах