Нацгвардійці збили Shahed, яким росіяни атакували Запоріжжя. Ілюстративне фото: poltava.to
В ніч з 12 на 13 травня російські окупаційні війська намагалися атакувати Запоріжжя безпілотним літальним апаратом. Але ворожий дрон був збитий нацгвардійцями.
Як повідомили у 23-1 окремій бригаді охорони громадського порядку "Хортиця" Національної гвардії України, на околиці обласного центру ворожий Shahed, який намагався атакувати Запоріжжя, збила мобільна вогнева група військової частини 3033 Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
- Гвардійці не дозволили окупантам досягти своїх цілей і зберегли життя наших громадян, – йдеться у повідомленні.
Варто зазначити, що в Ірані офіційно заперечують постачання Росії безпілотників, які вона активно використовує у війні, атакуючи Україну. Як бачимо, Іран допомагає агресору не лише технікою, а й людьми.
Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в Instagram, Viber і Facebook. Також ви можете знайти попутників або водіїв в чаті "Запоріжжя, підвези" або просто поспілкуватися на будь-які теми в Viber–чаті.