Запорізький фотограф відобразив "місцеву Ніагару" - фото: facebook.com/profile.php?id=100009919270275
Ми вже писали, що у річці Дніпро сильно піднявся рівень води, тому у Запоріжжі проводять скидання води через греблю ДніпроГЕС. Місцевий фотограф зафіксував це видовище.
Зазначимо, що скидання води через греблю справді виглядає дуже потужно. На вихідних помилуватися цим прийшли десятки городян – з початку повномасштабної війни стільки людей на греблі ще не було. Зараз ажіотаж вже вщух, але воду продовжують скидати.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
Атмосферними фото цього дійства поділився фотограф Ігор Лавров.