РФ встановлює додатковий паркан, щоб огородити під'їзди до Запорізької АЕС

РФ встановлює додатковий паркан, щоб огородити під'їзди до Запорізької АЕС.

РФ встановлює додатковий паркан, щоб огородити під'їзди до Запорізької АЕС. Фото: gettyimages.com

Події
08 квiтня 2023 13:50

В тимчасово окупованому Енергодарі російські загарбники встановлюють додатковий паркан навколо Запорізької атомної електростанції станції.

Відтепер працівники Запорізької АЕС не зможуть доїжджати прямо до неї, як це було раніше, а частину шляху будуть висушені йти пішки. Про це повідомляє Енергоатом. 

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Новий паркан облаштовують на підходах до адмінбудівлі станції. Для цього вже почали рити землю. Тож, маршрутні автобуси доїжджають лише до кільця, де працівників ЗАЕС висаджують, і далі вони мають просто йти.

Таким чином рашисти фактично розширюють закритий периметр навколо станції, начебто готуючи її до оборони. А простіше кажучи: вони бояться так, що не зупиняються навіть перед незаконним будівництвом на території атомного об'єкта, – заявили в Енергоатомі. 

Раніше ми повідомляли, що українські військові у жовтні минулого року спробували відбити у Росії Запорізьку атомну електростанцію, проте зазнали невдачі.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах