Колаборанти у Запорізької області почали пакувати "тривожні валізи". Фото: slovoidilo.ua
На тимчасово окупованих територіях Запорізької області серед зрадників панують панічні настрої.
Як розповів у прямому етері заступник голови Бердянської райради Віктор Дудакалов, місцеві колаборанти почали готуватися до контрнаступу Збройних сил України. Зрадники перестали вірити, що окупація – назавжди.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
Колаборанти почали пакувати "тривожні валізи", шукати транспорт та перевозити родичів якомога далі, у залежності від своїх фінансових можливостей.
- Про всяк випадок люди почали збирати "тривожні валізи". Деякі почали купувати транспорт, на якому можна буде евакуюватися. Хтось вивозить майно. Хтось членів родини, як мінімум до окупованого Криму або ж на територію росії. Кожен зрадник задумався про майбутнє після неминучої деокупації, – розповідає він.
Тобто колаборанти розуміють, що контрнаступ ЗСУ буде вдалим, і тим, хто не встигне втекти, доведеться відповідати за свої злочини.
Нагадаємо, що у Василівці армія РФ готують план по ліквідації колаборантів під час виходу з міста.
Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в Instagram, Viber і Facebook. Також ви можете знайти попутників або водіїв в чаті "Запоріжжя, підвези" або просто поспілкуватися на будь-які теми в Viber–чаті.