У Запорізькій області немає потреби оголошувати обов'язкову евакуацію населення. Фото: facebook.com/Ukrzaliznytsia
В Запорізькій області наразі немає потреби оголошувати обов'язкову евакуацію мирного населення з підконтрольних територій нашого регіону. Однак евакуація людей триває і через це із Запоріжжя продовжують курсувати евакуаційні потяги.
Як повідомили у Запорізькій ОВА, із Запоріжжя бажаючі можуть евакуюватись у більш безпечні регіони України або за кордон евакуаційними потягами.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
Так, лише упродовж березня 2023 року здійснено 26 евакуаційних рейсів, якими скористалися 2 618 осіб. Загалом, з початку повномасштабного вторгнення, потягами евакуйовано 159 тисяч осіб.
У березні із Запоріжжя курсував евакуаційний потяг № 119/120 Запоріжжя - Кривий Ріг - Львів. Відправлення зі станції Запоріжжя-1 о 09:45, у Дніпро прибуває о 12:07, у Кривий Ріг – о 15:29, до кінцевої станції Львів – об 11:44.
Варто зазначити, що для безкоштовної евакуації потягом потрібно попередньо зареєструватися в органах місцевого самоврядування. При реєстрації на евакуацію потягом слід обов’язково повідомляти, до якої станції ви прямуєте.
Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в Instagram, Viber і Facebook. Також ви можете знайти попутників або водіїв в чаті "Запоріжжя, підвези" або просто поспілкуватися на будь-які теми в Viber–чаті.