Окупанти імітують суттєве нарощування сил у Запорізькій області

Окупанти імітують суттєве нарощування сил у Запорізькій області.

Окупанти імітують суттєве нарощування сил у Запорізькій області. Фото: defence-ua.com

Події
14 березня 2023 13:05

Командування ЗС РФ продовжує здійснювати заходи, спрямовані на створення уявлення щодо суттєвого нарощування своїх сил та засобів на південному напрямку.

Жителів тимчасово окупованої частини Запорізької області закликають продовжувати інформувати сили оборони України про розміщення військової техніки та особового складу ворога. Про це повідомляє Центр націлнального спротиву, з посиланням на інформацією, отриманою від осередків мережі руху опору на території тимчасово окупованої Запорізької області.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Слід зауважити, що дані заходи мають комплексний характер, оскільки здійснюються на рівні демонстраційних дій із залученням ОВТ та суттєвого нарощення активності окупаційних сил в медіапросторі тимчасово окупованих територій.

Зокрема, спостерігається розосередження навколо Мелітополя таборів для підготовки мобілізованих громадян РФ, з облаштуванням необхідної матеріально-навчальної бази та залученням необхідних зразків ОВТ.

Водночас ключові канали поширення інформації на території тимчасово окупованої Запорізької області наповнюються наративами щодо успішного проведення чергового етапу бойового злагодження мобілізованих військовослужбовців та подальшого формування нових або доукомплектування діючих підрозділів зс рф, які надалі будуть застосовані для проведення наступальних операцій на південному напрямку.

Наряду із цим, активно поширюється меседж про те, що контрнаступальна операція Сил оборони на Запорізькому напрямку стане фатальним кроком з боку вищого військово-політичного керівництва України.

Центр національного спротиву закликає місцеве населення на ТОТ не піддаватися маніпуляціям ворога та продовжувати інформувати сили оборони України про пересування та розміщення ОВТ (озброєння та військова техніка) та особового складу ворога.

Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в InstagramViber і Facebook.  Також ви можете знайти попутників або водіїв в чаті "Запоріжжя, підвези" або просто поспілкуватися на будь-які теми в Viber–чаті.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах