Що треба завжди мати з собою військовозобов'язаному, щоб не отримати повістку на вулиці

Отримай відповідь: що треба завжди мати із собою військовозобов'язаному, щоб не отримати повістку на вулиці.

Отримай відповідь: що треба завжди мати із собою військовозобов'язаному, щоб не отримати повістку на вулиці. Фото: suspilne.media

Події
30 сiчня 22:06

У ЗСУ уточнили, які документи мають носити із собою військовозобов'язані, щоб не отримати від співробітників військкомату повістку у громадському місці.

При собі потрібно мати документи, що підтверджують бронь від мобілізації чи  відстрочку від призову. Про це розповів начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач.

Такі документи, що підтверджують, потрібно мати з собою під час військового стану постійно. Якщо показати документи співробітникам військкомату (територіального центру комплектування та соціальної підтримки), то повістка виписана не буде.

Якщо все ж таки повістку виписали, то треба взяти ці документи, прийти з ними у військкомат, і тоді повістку анулюють.

Що треба завжди мати з собою військовозобов'язаному, щоб не отримати повістку на вулиці фото 1Що треба завжди мати з собою військовозобов'язаному, щоб не отримати повістку на вулиці фото 1

Що треба завжди мати з собою військовозобов'язаному, щоб не отримати повістку на вулиці фото 2 1Що треба завжди мати з собою військовозобов'язаному, щоб не отримати повістку на вулиці фото 2

Нагадаємо, днями в Одесі співробітники військкомату силою заштовхали чоловіка на вулиці до машини. Це потрапило на відео та викликало великий резонанс в Україні.

Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в InstagramViber і Facebook.  Також ви можете знайти попутників або водіїв в чаті "Запоріжжя, підвези" або просто поспілкуватися на будь-які теми в Viber–чаті.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах