У Запоріжжі в повітрі зафіксували перевищення концентрації сірководню

У Запоріжжі у повітрі виявили забруднюючі речовини.

У Запоріжжі у повітрі виявили забруднюючі речовини. Фото: facebook.com/alexey.tolmachov

Події
30 листопада 2022 18:02

У Запоріжжі мобільна лабораторія моніторингу довкілля зафіксувала чергові викиди шкідливих речовин.

Як повідомили у запорізькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ, минулої доби лабораторія моніторингу навколишнього середовища зафіксувала у повітрі Запоріжжя перевищення концентрації сірководню.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Протягом доби були проведені планові моніторингові дослідження атмосферного повітря на території житлової забудови по північно-східному, північному напрямку факелу викидів в денний час в точках по вулиці Рекордна, 27 (Вознесенівський район), в денний час в точках по вулиці Зразкова, 1. (Заводський район), по вулиці Харчова, 9 (Шевченківський район).

Дослідження проводилися з таких забруднюючих речовин – пил загальний, дрібнодисперсний пил, оксид вуглецю, сірководень, формальдегід, діоксид азоту, оксид азоту, озон та хлор.

Були відібрані проби атмосферного повітря для дослідження у санітарно-гігієнічній лабораторії установи на вміст фенолу, аміаку, сірководню. Протягом доби відібрано для досліджень 17 проб атмосферного повітря.

На вулиці Зразковій зафіксували по східному напрямку вітру перевищення по сірководню - 0,0096 мг/м3, що в 1,2 рази вище ГДК

Радіаційний фон не перевищує властивий для цієї території природний фон.

Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в InstagramViber і Facebook.  Також ви можете знайти попутників або водіїв в чаті "Запоріжжя, підвези" або просто поспілкуватися на будь-які теми в Viber–чаті.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах