За добу окупанти обстріляли 16 населених пунктів Запорізької області. Ілюстративне фото: t.me/kurtievofficial
Розпочалася 255 доба повномасштабної війни РФ проти України. Ворог постійно обстрілює позиції наших військ. Яка ситуація у Запорізькій області на 5 листопада – повідомили у Запорізькій ОВА.
Ситуація на Запорізькому напрямку суттєво за добу не змінилася. Противник основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих рубежів.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
За інформацією ГУНП у Запорізькій області, минулої доби російські окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру в таких населених пунктах: Вільнянськ, Степове, Щербаки, Малинівка, Кам'янське, Гуляйполе, Оріхів, Залізничне, Дорожнянка, Полтавка, Червоне, Новоандріївка, Ольгівське, Мала Токмачка, Преображенка, Малі Щербаки. Повідомляється про 8 руйнувань.
Протягом минулої доби проводилась евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території. Евакуйовано 163 осіб, з них 23 дитини.
Тимчасово непідконтрольними територіями області залишаються населені пункти: Бердянського району, Мелітопольського району, Василівського району, Пологівського району (крім Оріхова та Гуляйполя).
Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в Instagram, Viber і Facebook. Також ви можете знайти попутників або водіїв в чаті "Запоріжжя, підвези" або просто поспілкуватися на будь-які теми в Viber–чаті.