Окупанти завдали 67 ударів по Запорізькій області: одна людина загинула. Фото: zp.npu.gov.ua
За минулу добу ворожих обстрілів зазнали населені пункти Пологівського і Василівського районів. Травми отримали мирні мешканці області, одна людина загинула.
Як повідомили у Нацполіції, впродовж двох діб до запорізької поліції надійшло 67 звернень про руйнування цивільної інфраструктури у результаті ворожих обстрілів. Поліція задокументувала руйнування у Запоріжжі, Степногірську, Оріхові, Гуляйполі, а також селах Омельник, Успенівка і Новоселівка.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
У Запоріжжі пошкоджено два об’єкти інфраструктури. Найбільших руйнувань зазнали міста Оріхів і Гуляйполе. Загарбники пошкодили будинки місцевих мешканців. Також під обстріл потрапили села Пологівського району.
У Степногірську обстріли окупантів призвели до руйнувань десяти приватних будинків і фермерського господарства. У результаті ворожих обстрілів постраждали мирні мешканців. Загинула 84-річна жінка, яка у момент потрапляння ракети знаходилась вдома.
Нагадаємо, що вночі 12 вересня російські окупанти обстріляли околицю Запоріжжя чотирма ракети С-300, які влучили в технічні споруди інфраструктурного об`єкту. Ніхто не постраждав.
Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в Instagram, Viber і Facebook. Також ви можете знайти попутників або водіїв в чаті "Запоріжжя, підвези" або просто поспілкуватися на будь-які теми в Viber–чаті.