У Запоріжжі з’явилися нові бригади для надання допомоги постраждалим від насильства

У Запоріжжі з’явилися нові бригади для надання допомоги постраждалим від насильства.

У Запоріжжі з’явилися нові бригади для надання допомоги постраждалим від насильства. Фото: dw.com

Події
21 червня 10:38

У Запоріжжі запрацювали ще дві мобільні бригади з надання соціально-психологічної допомоги постраждалим, які пережили насильство, та внутрішньо переміщеним особам, які були вимушені залишити зони бойових дій.

За словами тимчасово виконуючого обов'язки мера Запоріжжя Анатолій Куртєв, бригади функціонують завдяки підтримці Представництва Фонду ООН, місцевої влади, Запорізького міського центру соцслужб, а також участі нашого міста в проєкті "Міста і громади, вільні від домашнього насильства".

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Спеціалісти мають можливість виїжджати на виклики до найбільш важкодоступних місць, надавати послуги особам, які не мають доступу до закладів чи обмежені у пересуванні з різних причин. Соціально-психологічна допомога надається як мешканцям Запорізької міської громади, так і внутрішньо переміщеним особам.

- За перші два тижні червня було отримано 34 повідомлення про випадки домашнього насильства. Загалом мобільні бригади здійснили 37 виїздів та надали свої послуги 80 людям, зокрема 28 дітям. Ми прагнемо зробити Запоріжжя містом, вільним від насильства, тому активно працюємо над тим, аби не замовчувати цю проблему, а якомога ефективніше її вирішувати, - зазначив Куртєв.

Якщо ви постраждали від домашнього насильства, або стали його свідком, неодмінно звертайтесь за допомогою спеціалістів за номерами телефонів: +38-067-610-58-03 та +38-050-730-09-72 (часи прийому дзвінків з 09:00 до 21:00).

Крім цього, повідомлення про вчинення насильства цілодобово приймаються Службою "102" Національної поліції.

Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в InstagramViber і Facebook.  Також ви можете знайти попутників або водіїв в чаті "Запоріжжя, підвези" або просто поспілкуватися на будь-які теми в Viber–чаті.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах