Військові РФ вкрали 54 вантажні вагони із рудою із Запорізького залізорудного комбінату. Фото: zgrk.com.ua
Військові армії РФ вкрали 54 вантажні вагони із рудою із Запорізького залізорудного комбінату.
Як повідомили у Силах оборони Запорізького краю, у Малій Білозерці, що у Василівському районі, з території "Запорізького залізорудного комбінату" російські військові вкрали 54 вантажні вагони з агломераційною рукою.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
Вага вкраденої сировини становить 3240 тонн. Також російські окупанти заволоділи вантажівкою "Камаз".
У Пологах російські злочинці забрали у місцевого жителя його автомобіль Opel Combo. А в селищі Михайлівка військові РФ, загрожуючи застосуванням фізичного насильства, незаконно заволоділи автомобілем Lexus LX 450D, що належить до однієї з агрофірм.
Варто зазначити, що Запорізький залізорудний комбінат займається видобутком залізняку підземним способом. Гірські роботи виготовляються на глибині 301-1140 метрів. Видобуток ведеться на Південно-Білозерському родовищі (балансові запаси – 188,1 мільйона тонн) та Переверзівському родовищі (балансові запаси – 393,9 мільйона тонн). Комбінат належить "Запоріжсталі" та іноземним інвесторам.
Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в Instagram, Viber і Facebook. Також ви можете знайти попутників або водіїв в чаті "Запоріжжя, підвези" або просто поспілкуватися на будь-які теми в Viber–чаті.