Не нудьгуйте вдома: чим зайнятися у Запоріжжі у травні 2024 року.
Концерти, вистави, танці та мюзікли: чим зайнятися у Запоріжжі у травні
Дозвілля та їжа
02 травня 18:12
Не нудьгуйте вдома: чим зайнятися у Запоріжжі у травні 2024 року. Фото: wallpapers.99px

Вже почався останній весняний місяць в цьому році і тому ми, за традицією, збираємо добірку класних заходів. Чим можна буде зайнятися у Запоріжжі у з 1 по 31 травня – читайте в огляді Vgorode.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

"Переповідаки. Легенди Запоріжжя"

"Переповідаки. Легенди Запоріжжя".
"Переповідаки. Легенди Запоріжжя". Фото: znu.edu.ua

На перетині правди та вигадки народжуються міські легенди. Урбаністичні міфи передаються з покоління в покоління, обростають деталями, стають частиною історії, потрапляють до музею. Адже хтось та й бачив сома-людожера чи привидів на млині Нібура, відпочивав під Тарасовою грушею чи милувався ромашкою на башті Козлінера.

Переповідаки театру-лабораторії Vie зібрали міські легенди Запоріжжя та перетворили їх на камерну виставу в Музеї архітектури. Глядачі побачать, як оживають міфи, а знайомі оповідки набувають нових сенсів. Актори, ляльки й будівлі розкажуть історію рідного краю від скіфської доби до сьогодення, щоб після вистави ви змогли сказати: "Історія всюди!".

Де: Музей архітектури Запоріжжя (вулиця Гоголя, 66)

Коли: 3 та 4 травня, 17:00

Скільки коштує: 250 гривень

Вистава "Момо"

Вистава "Момо".
Вистава "Момо". Фото: magara.zp.ua

Детективна комедія з присмаком мелодрами за мотивами п’єси С.Тьєрі Перед початком вистави грає оркестр театру.

Де: Музичний обласний драматичний театр ім. В.Г. Магара

Коли: 3 травня, 17:00

Скільки коштує: 250 гривень

Заняття по арт-терапії

Заняття по арт-терапії.
Заняття по арт-терапії. Фото: freepik.com

Заняття відбуватимуться по понеділках та середах з 10:00 до 11:00 та призначені для дітей віком від 6 до 11 років.
Ця форма творчого самовираження допоможе вашим дітям виявити свої почуття, емоції та думки шляхом малювання, моделювання та інших творчих активностей.

Крім того, арт-терапія сприяє розвитку важливих навичок, таких як самовираження, самосприйняття, зосередженість та покращення емоційного стану.

Зареєструйтесь у Google-формі та отримайте можливість безкоштовно відвідати заняття з арт-терапії.

Де: Центр розвитку "Дитячі мрії" (вулиця Добролюбова, 13)

Коли: 6, 8, 13, 15, 20, 22, 27 та 29 травня з 10:00 до 11:00

Скільки коштує: безкоштовно

Цирк "Шоу-WOW"

Цирк, цирк, цирк - фото zaporizhzhia.city
Цирк, цирк, цирк - фото zaporizhzhia.city

Програма виконана в найкращих традиціях українського цирку та неповторного українського гумору, що, в такі важки для нашої країни часи і підкреслює внутрішню силу нашого народу.

Жонглери, акробати, илюзіонисти, дресирувальникі, фігурісти і, звичайно, клоуни. Це, та багато іншого чекає на глядачів вже із цієї суботи.

Де: Запорізький державний цирк

Коли: 4, 5, 11, 12, 18, 19, 25 та 26 травня, 16:00

Ціна: 100-500 гривень

VIVA FLAMENCO

Viva Flamenco - фото з афіші

Емоції, ритм, душа Концерт іспанської музики та танцю, на якому Ви відчуєте сильні почуття та отримаєте яскраві враження. Фламенко - це "розпечений сплав" іспанської гітари, глибинного співу та андалусійського танцю.

Фламенко розбурхує кров, забирає в полон... У концерті звучить музика іспанських таверн та кафе кантанте, латиноамериканські, кубинські мотиви, ф'южн, арії Ж. Бізе з опери "Кармен".

Ритми фламенко розтоплять зимові сніги та пристрасно покличуть весну!

Де: Музичний обласний драматичний театр ім. В.Г. Магара

Коли: 4 травня, 16:00

Скільки коштує: 100-220 гривень

Тато в павутинні

Вистава "Тато в павутині".
Вистава "Тато в павутині". Фото: magara.zp.ua

Це не лише вистава, а цілий подарунок любителям гумору!

Гумористична постановка від відомого англійського актора та драматурга Реда Куні. У цій виставі Джон Сміт це - дуже одружений таксист. Має двох дітей, які виросли в різних сім'ях. Його дочка та син познайомилися через інтернет та планують побачитися. Але як тепер тато виплутуватиметься з цієї павутини, яку сам колись сплів? Під час вистави ви поринете та відчуєте на собі всі фарби та почуття головних героїв, які не залишать вас байдужими, і в той же час інтрига не розкриється до останньої секунди вистави.

Де: Театр молодого глядача (театр Молоді)

Коли: 10 та 19 травня, 16:00

Скільки коштує: 100-250 гривень

Вистава "Тіні забутих предків"

Вистава "Тіні забутих предків".
Вистава "Тіні забутих предків". Фото: magara.zp.ua

"Тіні забутих предків", повість видатного українського письменника Михайла Коцюбинського, розповідає про історію кохання гуцульських Ромео і Джульєти – дітей двох ворожих сімей Полійчуків та Гутенюків. Ще дітьми вони покохали одне одного і заклялись бути разом хоч і потайки, але назавжди. Та традиції і важка праця відправляє уже юного Іванка на Полонину де він усе літо повинен випасати отару. Саме в цей час фатум вносить свої трагічні корективи – Марічка, гуляючи горами, падає з прірви у стрімкий потік карпатських вод і гине. Повернувшись додому, Іван не застає в живих ні матері, ні Марічки.

Гуцули завжди шанували традиції та мали великий зв’язок з природою, тому і наша вистава – це обряд, що розповідають нам "предки" десь далеко на Полонині сидячи коло ватри.

Автентичний спів, жива музика, обрядові танці, справжнє кохання поринуть вас у світ таємничих Карпат.

Де: Музичний обласний драматичний театр ім. В.Г. Магара

Коли: 10 травня, 17:00

Скільки коштує: 100-220 гривень

Музичний спектакль "У пошуках Дракона"

Музичний спектакль "У пошуках Дракона".
Музичний спектакль "У пошуках Дракона". Фото: teatrmolodi.zp.ua

Ця вистава, створена за мотивами японських казок та п’єси А. Богачевої, запрошує маленьких глядачів у таємничу країну Японію. Тут в одному селі мешкають брати Ітіро і Дзіро. Старший брат відрізнявся сміливою вдачею та силою, а інший - добре співав та грав на флейті. Але над селищем пролетів дракон і брати вирушили разом у подорож, щоб подолати змія. Довгий був їх шлях та небезпечний. А на шляху вони зустріли Мавпу, Зайця і Черепаху.

Де: Запорізький академічний обласний театр юного глядача

Коли: 11 травня, 11:00

Скільки коштує: 100 гривень

Вистава "Генерали у спідницях"

Вистава "Генерали у спідницях".
Вистава "Генерали у спідницях". Фото: mig.com.ua

Нарешті здійснилася "леворюція"! Першою літерою в абетці стала літера Ж, бо головне слово відтепер - Жінка. Вітаємо нову державність! Усі закони – переписані, в усіх гілок влади – жіноче обличчя. Справедливість перемогла! Хто насправді може бути неупередженим, сумлінним, щирим, правдивим, вірним і чесним? Тільки й тільки жінки. Жодних сумнівів!

А ось і він, чоловік. Учорашній володар становища стоїть прив’язаний до стовпа ганьби. Невинний?! Якби ж… Але чи стало суспільство щасливішим? І зокрема - жінки?

Відомий французький драматург-інтелектуал Жан Ануй вигадав цікаву історію в 1976 році, але й сьогодні вона лишається актуальною, лоскоче нерви і спонукає замислитися.

Комічна ситуація, гостра інтрига (адже на кону чоловіча гордість), несподівані сюжетні повороти та майстерні, блискучі діалоги.

Де: Запорізький академічний обласний театр юного глядача

Коли: 11 травня, 16:00

Скільки коштує: 100-250 гривень

Дитяча вистава "Одного разу в лісі"

Дитяча вистава "Одного разу в лісі".
Дитяча вистава "Одного разу в лісі". Фото: teatrmolodi.zp.ua

Це історія про пташеня, який пустився самостійно освоювати світ. Але на шляху завжди можна зустрітися не тільки з добрими істотами, але і з підступними і злими. Звичайно, на допомогу пташеня вчасно прийдуть мама і тато.
 
Вистава на екологічну тему захопить дітей грою акторів, фантазією, інтерактивом і змусить задуматися про те, що природу необхідно берегти і про те, що кожен відповідає за те, яким ми залишимо Землю нащадкам.

Де: Театр молодого глядача (театр Молоді)

Коли: 12 травня, 11:00

Скільки коштує: 100 гривень

Вистава-комедія "Примадонни"

Вистава "Примадонни". Фото: theatre.com.ua
Вистава "Примадонни". Фото: theatre.com.ua

 Двоє молодих акторів в безгрошів'ї. Вони ладні на будь-яку роль, але у театри їх не запрошують. Доведеться грати в житті! Ще й  "племінниць" старенької, яка хоче передати всі статки небожам, але бачила їх лише крихітками. Тому розшукує родичок, як може. Осі дві кралечки ніби і знайшлися. Але це тільки початок цілого водоспаду перевтілень та шалених подій у гонитві за спадком.

Де: Театр молодого глядача (театр Молоді)

Коли: 12 травня, 16:00

Скільки коштує: 100-250 гривень

Вистава "Інкогніто з Бразилії"

Вистава "Інкогніто із Бразилії".
Вистава "Інкогніто із Бразилії". Фото: nezhin-dram.in.ua

Музична комедія на дві дії за мотивами п'єси Б. Томаса "Тітка Чарлея". Перед початком вистави зіграє оркестр театру.

Де: Музичний обласний драматичний театр ім. В.Г. Магара

Коли: 12 травня, 16:00

Скільки коштує: 100-220 гривень

Музична вистава "Наша Наталка, або Що ви кажете про любов?"

Музична вистава "Наша Наталка, або Що ви кажете про любов?".
Музична вистава "Наша Наталка, або Що ви кажете про любов?". Фото: concert.ua

Звісно, ви чули історію про гарну дівчину Наталку. Вона вірно чекала свого любого Петруся, який подався за моря на заробітки та й пропав – жодної чутки про нього, жодної звісточки. Може, забув про кохану та про свої обіцянки? Не знала Наталка, що й думати... А тут іще докори матері, бо відбою нема від женихів: тахтаулівський дяк, волосний писар, підканцелярист Скоробрешенко – "всі розумні, зажиточні та чесні". На Наталчину біду, посватався до неї навіть сам пан возний Тетерваковський – заможний і поважний. Виборний села Макагоненко взявся допомогти возному умовити Терпилиху, мати Наталки, та й саму Наталку. "Ну то й що, що старий, але ж багатий", - переконувала Наталку Терпелиха. Не витримала дівчина дорікань матері - дала згоду. Вже й рушники пов’язали, як раптом з’явився Петро. Отут і починається найцікавіше...
 
Знайома історія та й вічна, мабуть. Що переможе: гроші чи любов? Користь і змова чи щире кохання?
Цю п’єсу Іван Котляревський написав у 1819 році. Вона давно стала класикою української драматургії. Не порахувати, скільки разів ставили її на різних сценах, де вона мала шалений успіх. Та з часом, ніби мохом, обросла стереотипами. Режисер Геннадій Широченко узявся оновити стару історію, надати їй сучасного звучання, ввести в неї нинішні ритми та поняття і проявити те, що пішло у тінь, стерлося. Грають у спектаклі молоді, талановиті й завзяті актори, які не дадуть вам нудьгувати, бо з істинним українським гумором розіграють вічну історію кохання.

Де: Запорізький академічний обласний театр юного глядача

Коли: 17 травня, 16:00

Скільки коштує: 90-150 гривень

За двома зайцями

За двома зайцями.
За двома зайцями. Кадр із фільму

І цього натовпу виділяється лише віртуозний аферист – Свирид Голохвастов. Своєю появою він порушує "звичний", "приємний" та "комфортний" світ кожного з героїв цієї історії. Але й він прагне лише до задоволень, тому в гонитві за ними він уміло маніпулює оточуючими, спритно підлаштовуючи обставини під себе.

Голохвастов вирішується на відчайдушну авантюру заради грошей. Хто тільки не буде замішаний у цьому круговерті: батьки, друзі, куми, свати, сусіди і навіть Ви!

Де: Музичний обласний драматичний театр ім. В.Г. Магара

Коли: 17 травня, 17:00

Скільки коштує: 100-220 гривень

Концерт Тараса Петриненко, Тетяни Горобець та гурту "Гроно"

Народні артисти України Тарас Петриненко і Тетяна Горобець та гурт “Гроно” запрошують вас на ювілейний концерт з нагоди 70-річчя маестро.

Великий сольний концерт Тараса Петриненка, за участі Тетяни Горобець та гурту "Гроно". Тарас Петриненко – справжня легенда української музики та національної ідентичності. Саме він є автором та виконавцем неофіційного гімну України та багатьох інших пісень про любов до рідного краю, а Президент Володимир Зеленський нагородив його найвищою відзнакою "Національна легенда".

Де: Запорізька обласна філармонія ім. Глінки

Коли: 17 травня, 18:00

Скільки коштує: 300-750 гривень

П'єса "Чай з м'ятою або лимоном"

Чай з м'ятою чи лимоном.
Чай з м'ятою чи лимоном. Фото: magara.zp.ua

П'єса створена двома авторами Даніелем Наварро та Патріком Одекером і це одна з найуспішніших французьких комедій за останні 25 років. Написана на початку 90-х комедія зіграна тисячі разів у різних театрах світу, а в 2011 році була удостоєна вищої театральної нагороди Франції - премії Мольєра, як найкраща комедійна вистава.

"Чай з м'ятою або лимоном" – приклад ситуації "театр у театрі". Спочатку ми бачимо трупу, яка репетирує за кілька днів до прем'єри бульварну п'єсу епохи кінця 19 століття, в якій задіяно "класичний" набір героїв – джентльмен-грабіжник, злодій, коханець, віддана людина, слуга.

Протягом розвитку подій у п'єсі перед нами постають актори театральної трупи, відносини між якими "наелектризовані" так, що "летять іскри" буквально.

Французькі критики попереджають, що на цій виставі необхідно приготувати носові хустки, тому що ви плакатимете від сміху від початку і до самого фіналу.

Де: Музичний обласний драматичний театр ім. В.Г. Магара

Коли: 18 травня, 16:00

Скільки коштує: 100-220 гривень

Вистава Ladies’ Night

Вистава Ladies’ Night.
Вистава Ladies’ Night. Фото: theatre.com.ua

Шестеро давніх друзів виявилися безробітними - закрився місцевий металургійний комбінат. Грошей немає, роботи не передбачається, в сім'ях розлад. Що робити? Котитися повільно в прірву? І тут на очі потрапляє оголошення про виступи для дам - вхід 200 доларів. Нічого собі! Це ж скільки можна отримати? З сміху і приколів виникає божевільна ідея - створити з бригади металургів групу, танцюючу стриптиз! Ніхто з них ніколи не танцював. Навчитися, перетворитися і потім вийти на публіку?! Маячня! А може все-таки спробувати?

Де: Запорізький академічний обласний театр юного глядача

Коли: 18 та 26 травня, 16:00

Скільки коштує: 100-250 гривень

Концерт YAKTAK

Сольний проєкт YAKTAK був запущений у лютому 2022-го. Драматичні реалії вплинули на творчість юнака і зараз в його репертуарі поруч із блискучими каверами на пісні "Стефанія", "Біля тополі", "Наречена" – власні проникливі композиції "Переможе добро", "Повістка", "В пустій кімнаті" та інші пісні.

YAKTAK – популярний український автор та виконавець, який впевнено підкорює українські музичні чарти та вірить: коли мрієш та наполегливо працюєш заради мрії, – обов’язково досягнеш своєї мети.

Де: Запорізький державний цирк

Коли: 18 травня, 18:00

Ціна: 390-990 гривень

Дитяча вистава "Україна - це МИ!"

Дитяча вистава "Україна - це МИ!".
Дитяча вистава "Україна - це МИ!". Фото: teatrmolodi.zp.ua

Багато шляхів доведеться подолати дітям, аби зібрати потрібне. Вони опиняться і на величних вершинах Карпат, і в безкраїх південних степах. Допоможуть Водянику розплести річки України, а веселий, життєрадісний Чугайстер їх добряче налякає. Чимало пригод та неймовірних зустрічей трапиться на їхньому шляху. Рішучість, сміливість, гострий розум та добрі справи допоможуть дітям подолати усі перешкоди, але до Повітрулі, яка наказала їм вирушити у мандрівку в невідоме, вони повернуться… лише з однією ягідкою. Чи врятує вона Вернигору? Про це глядачі дізнаються, тільки переглянувши виставу. Треба зауважити, що безпосередню участь в усіх сценічних подіях братимуть глядачі вистави, саме від їхньої кмітливості залежить успіх мандрівки.
 
Динамічна пригодницька вистава, весела та пізнавальна, з перетвореннями, із заплутаними обставинами та несподіваними рішеннями захопить дітей, розкриє перед ними міфологічний світ України, красу та самобутність української спадщини, покаже дивовижних героїв, навчить шанувати та пишатися рідною країною – славетною Україною.

Де: Театр молодого глядача (театр Молоді)

Коли: 19 травня, 11:00

Скільки коштує: 100 гривень

Вистава "Обережно - жінки!"

Вистава "Обережно - жінки!".
Вистава "Обережно - жінки!". Фото: magara.zp.ua

Мелодраматична комедія. Вистава, під час якої глядачі плачуть, сміються і навіть впізнають себе.

Це історія про художника, який дуже любить жінок та зустрічається з трьома одночасно. Вони, звісно, ​​не знають про існування одне одного. Тому приходять на побачення до свого коханого за розкладом – у певний день та час. Але одного разу всі троє зустрічаються у квартирі коханого. Ображені жінки в шоці, а сам художник опиняється на межі життя та смерті. Рекомендований вік – старше 16 років.

Де: Музичний обласний драматичний театр ім. В.Г. Магара

Коли: 19 травня, 16:00

Скільки коштує: 100-220 гривень

Концерт гурту ADAM 

ADAM - популярний Київський неосоул гурт, заснований у 2014 році саундпродюсером Мішей Клименко та його дружиною Сашей Норовою. Свого часу проект увійшов до переліку найбільш успішних музичних стартерів країни.

Головною натхненницею робіт гурту є чарівна Саша. Концерти ADAM - це якісна музика, чуттєві тексти , яскраві образи , харизматичне виконання - разом: музичний перформенс у виконані талановитих людей.

Де: Запорізька обласна філармонія ім. Глінки

Коли: 19 травня, 18:00

Скільки коштує: 450-790 гривень

"Тарасові сни.Заповіт"

"Тарасові сни.Заповіт".
"Тарасові сни.Заповіт". Фото: teatrmolodi.zp.ua

Як хлопець з простої української родини став Великим Кобзарем? Як сталося, що минають літа, а пророчі слова Тараса Шевченка досі печуть душу? Тарас Григорович Шевченко народився 210 років тому, але повсякчас поруч із нами. Думки й настанови поета звучать надзвичайно актуально. Мужні українські воїни, звільняючи окуповані території, зривають рашистський прапор – і зустрічають пильний погляд Тараса Григоровича, читають його напуття: "Борітеся – поборете, вам Бог помагає!" Україна бореться. Вона знову у вогні, але хоробро б’ється за волю, як заповідав Тарас Григорович. Він залишається з Україною як невіддільна частина її сьогодення. Портрети поета бачимо у графіті на стінах будинків у образі сучасних героїв, у мемах, у соціальних мережах. Усюди звучать вірші поета. Ми вчитуємося в його вірші, листування, записи у щоденнику – і нам відкривається Людина. Справжня людина, без ретуші, без награних емоцій - з пристрастями й недоліками, захопленнями та розчаруваннями – завжди щира! Тарас мріяв бути художником. Був надзвичайно обдарованим. Жив пристрасно й жертовно. Великий Кобзар вдивляється в нас – хто ми, його нащадки? А ми вдивляємося в нього, відкриваючи його наново.

Де: Театр молодого глядача (театр Молоді)

Коли: 24 травня, 16:00

Скільки коштує: 100-250 гривень

"Скажи мені правду, мон амур!"

"Скажи мені правду, мон амур!".
"Скажи мені правду, мон амур!". Фото: zprz.city

Зізнайтеся: вам доводилося брехати? Щиро кажучи, таке трапляється з кожним і... майже щодня. Маленька-велика, рятівна, вимушена, "во благо"... Кому взагалі ваша "неправда" нашкодила? Та чи потрібна взагалі "ваша правда"? І погодьтесь, часом вигадка краще за прямолінійність, яку інколи називають голою правдою. Головний герой п’єси Флоріана Зеллера віртуозний, успішний… брехун?! Ні, він зовсім не брехун. Він вважав, що "рятує світ", бо "без брехні людство б загинуло". Принаймні, доки сам не потрапив у круговерть полуправди-брехні-недомовки. Так хто кому бреше? Голова йде обертом. Культовий французький драматург Флоріан Зеллер створив дивовижну комедію. На наших очах фривольна п’єса про сімейні зради перетворюється на захопливу гру "правда-брехня". Герої вистави настільки натхненно брешуть, що ви швидко, а головне - із задоволенням заплутаєтесь. Це наш, панове, кумедний, любий, химерний світ! Та, на жаль, інколи настає день, коли конче потрібно відокремити гру від реальності, флірт від кохання, забаву від життєвої драми. Хоча це може зруйнувати такий гарний порядок, який учасники приголомшливої історії самі для себе встановили.

Де: Запорізький академічний обласний театр юного глядача

Коли: 25 травня, 16:00

Скільки коштує: 100-250 гривень

Відкриття Easy hab ВЙО

Відкриття Easy hab ВЙО.
Відкриття Easy hab ВЙО. Фото: musin.zp.ua

У програмі стендап від майстрів гумору:

  • - Олексій Приймаченко — стендап комік, імпровізатор, тіктокер та учасник шоу "Розсміши коміка" та "Батли";
  • - Михайло Буслаєв — стендап-комік автор, власник сольників;
  • - Макс Зайвий — стендап-комік.

На честь відкриття безкоштовний коктейль кожному!

Також на вас чекає розіграш пляшок шампанського ті інших приємних подарунків.

Музичний супровід - ді-джей Robinzon

Де: "ВЙО" Хаб (вулиця Володимира Грищенка, 26-а)

Коли: 25 травня, 18:00

Скільки коштує: 400 гривень

Вистава "Конотопська відьма"

Вистава "Конотопська відьма". .
Вистава "Конотопська відьма". . Фото:

Блискуча комедія Григорія Квітки-Основ’яненка.

Сатира, гумор та бурлеск тут поєднуються з блискучим професіоналізмом знавців фольклористів-акторів театру "Берегиня".

Дотепними жартами та містичними подіями наповнені пригоди сотника Забрьохи та писаря Пістряка. А самі тільки прізвиська конотопських відьмочок змусять вас сміятися ще довго після вистави. Ми розкажемо про самодурство та здирство, які здатні загубити будь-яку гарну справу. А от чи притаманно це сучасній Україні, вирішувати вам.

Де: Запорізька обласна філармонія ім. Глінки

Коли: 26 травня, 18:00

Скільки коштує: 250-500 гривень

Концерт гурту Ziferblat 

Український гурт Ziferblat, який нещодавно став справжнім відкриттям Нацвідбору, готується вразити своїх прихильників у першому всеукраїнському турі. 20 міст. 20 виступів в різних куточках України. 20 концертів, що поєднають інтелігентну рок-музику й нестримну енергію. Метч стилю, молодості й глибини. Улюблені хіти й нові треки. На нас чекає справжня "Диско-фанко терапія", якої ми всі так потребуємо сьогодні."Любі, вже скоро зустрінемось з вами у першому всеукраїнському турі Ziferblat! Буде світло, сонячно й по-весняному тепло. Попереду — два десятки міст, безліч незабутніх концертів і зустрічей, на які ми так чекаємо. Не пропустіть!", — написали у своєму Instagram учасники гурту.З моменту виходу дебютного альбому "Перетворення" у 2023 році, Ziferblat підкорив серця слухачів й музичного ком’юніті. Гурт став переможцем у категорії "Найкращі нові імена альтернативної музики" Незалежної української премії "Музвар". Восени був номінований аж у трьох категоріях Megogo — "Альтернативний Інді-артист року/-ка року", "Кліп року" та "Альбом року". А на початку 2024 зайняв друге місце у змаганні за право представляти Україну на Євробаченні з піснею "Place I Call Home".

Де: Запорізька обласна філармонія ім. Глінки

Коли: 28 травня, 18:00

Скільки коштує: 450-850 гривень

Вистава "Дівич-вечір"

Вистава "Дівич-вечір".
Вистава "Дівич-вечір". Фото: concert.ua

"Дівич-вечір" – яскрава сучасна вистава за мотивами роману Лори Каннінгем "Прекрасні тіла". Бурхливий коктейль емоцій та переживань на сцені Запорізької обласної філармонії.

На дівич-вечорі зібралися шестеро подруг – молодих, ефектних та незаміжніх. Привід для зустрічі – вагітність однієї з них. Ну а розмова піде, зрозуміло, про чоловіків. А ще – про те, чого вони всі прагнуть найбільше. Відверті обговорення сягають піку і виходять на рівень інтимних одкровень. Вистава "Дівич-вечір" схожа на американський коктейль: в ній є і вершки, і кола з льодом, і достиглі ягоди. Неповторним доповненням до особливого напою стають мелодії Бетховена і Верді. І ось у образах героїнь ви впізнаєте себе… Спектакль дарує надію та заряджає оптимізмом. Не пропустіть! Мова вистави – українська. Чекаємо на вас!

Де: Запорізька обласна філармонія ім. Глінки

Коли: 29 травня, 17:00

Скільки коштує: 350-800 гривень

Вистава "Мільйон за дружину"

Вистава "Мільйон за дружину".
Вистава "Мільйон за дружину". Фото: teatrmolodi.zp.ua

Вистава "Мільйон за дружину" поставлена за п'єсою "Циліндр", яку написав видатний італійський драматург, актор і режисер Едуардо Де Філіппо. Комедія захоплює цікавим сюжетом, непередбачуваністю ситуацій, оригінальними характерами героїв і чудовим, вражаючим гумором. Події вистави відбуваються в бідному кварталі Неаполя. Дві подружні пари вигадали, як можна легко заробити гроші. Кожен день чарівна красуня Рита, вмиваючись на відкритому балконі, заманює клієнтів і, отримавши від них плату, в самий пікантний момент пред'являє їм... Кого? Ви навіть уявити не можете, кого вони бачать, але їх бажання зникає вмить і про гроші вони навіть не згадують. Несподівано і дотепно! А якщо раптом щось піде не заплановано, наприклад, клієнт, захоче повернути свої гроші, то на допомогу Риті приходить Агостіно Мускарьело у циліндрі! Причому тут циліндр? О, ви не розумієте, циліндр вирішує всі людські проблеми. І все ж таки одного разу все пішло не як зазвичай. На вас чекають "неаполітанські" пристрасті, неймовірні події і несподівані розв'язки. Все дуже комічно в цій дотепній виставі, але не так весело, як би всім хотілося.

Де: Запорізький академічний обласний театр юного глядача

Коли: 31 травня, 16:00

Скільки коштує: 100-250 гривень

Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах