"Я ніколи не виступав у цирку": у прифронтове Запоріжжя приїхав YAKTAK - фото: Vgorode
"Я ніколи не виступав у цирку": у прифронтове Запоріжжя приїхав YAKTAK
Дозвілля та їжа
16 липня 2023 16:27
"Я ніколи не виступав у цирку": у прифронтове Запоріжжя приїхав YAKTAK - фото: Vgorode

Культурне життя прифронтового Запоріжжя починає потроху оживати. У суботу – 15 липня – у місто завітав молодий артист, пісні якого вже півтора роки в ТОПі всіх українських хіт-парадів. У Запоріжжі виступив YAKTAK. Vgorode поспілкувався з талановитим виконавцем та побував на самому концерті, щоб передати всю атмосферу заходу.

Концерт відбувався у державному цирку. Зараз у Запоріжжі це основне місце для подібних заходів у зв'язку з безпековою ситуацією. Перед концертом журналістці Vgorode вдалося поставити пару запитань Ярославу (це справжнє ім'я виконавця YAKTAK). Ми запитали у нього, чи не було йому страшно приїжджати у прифронтове місто та чи встиг він щось побачити у Запоріжжі. Ярослав відповів, що звісно переживає, але більше не за себе, а за людей, які збираються в одному залі. У Запоріжжя виконавець приїхав в день концерту, тому ще нічого не встиг побачити. У місті він вперше. А ще – вперше виступає в цирку.

- Проїхали по мостах ваших, побачили красоту Дніпра. Дуже красиве місто, але не встигли багато побачити, – сказав Ярослав. - Ніколи не виступав в цирку, але точно буде душевно і точно буде дуже гаряче. Це я гарантую.

Ярослав YAKTAK перед концертом -
Ярослав YAKTAK перед концертом - фото: Vgorode.ua

І так насправді сталося. На концерт прийшли сотні людей. В основному, це були молоді дівчата, але прийшли також і дорослі пари, молоді хлопці. Люди наче на дві години відпустили переживанння щодо війни – стрибали, співали, танцювали. Артист запалив зал буквально з першої пісні.

Зазначимо, що тур артиста YAKTAK благодійний. Команда збирає гроші на автомобілі для наших військових. Окрім грошей з продажу білетів, був ще благодійний збір біля входу – відвідувачі могли купити мерч артиста. 

А ще під час концерту був аукціон. Лотом був рожевий укулеле – це маленький музичний інструмент. Запоріжці довго боролися між собою і в результаті перемогла ставка в 10 тисяч гривень.

Під час виступу було багато зворушливих моментів. Спочатку діти вибігли на арену цирку до виконавця, щоб подарувати йому квіти. Ярослав сказав, що відчув себе народним артистом. Потім дитинка вибігла з прапором України, який виконавець повісив на мікрофон.

А під кінець концерту на сцену вийшла пара і чоловік зробив пропозицію своїй коханій. Обраниця сказала "так" і щаслива пара почала танцювати під пісню "Наречена".

YAKTAK у Запоріжжі -
YAKTAK у Запоріжжі - фото: Vgorode.ua

Атмосфера концерту була дуже душевною і запальною. Артист віддавався наповну і вже після кількох пісень був "мокрий". Співак зазначив, що він прагне своєю творчістю витісняти з українських хіт-парадів російськомовні пісні виконавців країни-агресора. І як бачимо, в нього це вдало виходить. Пропонуємо переглянути ще кілька відео з концерту:

Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах