Сьогодні, 27 вересня, в Україні розпочався 947 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російська армія наступає по всій лінії фронту, а ЗСУ намагаються зупинити наступ. Також ЗСУ атакує російські позиції в Курській області РФ.
Vgorode публікує карту бойових дій Інституту вивчення війни (ISW) за даними 27 вересня.
25 і 26 вересня Німеччина, Франція та США оголосили про кілька невідкладних і більш довгострокових пакетів допомоги Україні.
Російські та українські війська продовжували наступ на Курську область, але жодна зі сторін не просувалась у цьому районі. Але російські війська нещодавно просунулися на північ від міста Харків і Часів Яр і на схід і південний схід від Покровська.
Російські блогери розкритикували російське військове командування за проведення спільних з Лаосом військових навчань, стверджуючи, що такі навчання демонструють, що Росія не вчиться на досвіді бойових дій в Україні.
26 вересня українські війська продовжили штурм в Курській області, але не зробили жодного підтвердженого просування.
Російські війська нещодавно трохи просунулися на північ від Харкова, але 26 вересня не було підтверджених змін на лінії фронту на півночі Харківської області.
25 і 26 вересня російські війська продовжували наступ на лінії Куп'янськ-Сватове-Кремінна, але жодних підтверджених змін лінії фронту не було.
Окупанти продовжували наступальні дії на північний схід від Сіверська в районі Білогорівки, на схід від Сіверська в районі Верхньокам’янського та на південний схід від Сіверська в районі Спірного, але жодних підтверджених змін лінії фронту не було.
Російські війська нещодавно незначно просунулися на північ від Часового Яру на тлі триваючих боїв у цьому районі 26 вересня.
26 вересня російські війська продовжили наступ у районі Торецька, однак підтверджених змін лінії фронту не було. 25 і 26 вересня російські війська продовжували штурм біля самого Торецька, на південь від Торецька в районі Нелипівки, на південний захід від Торецька в районі Леонідівки та в напрямку Щербинівки.
Окупанти просунулися на схід і південний схід від Покровська на тлі триваючих наступальних операцій. Також вони нещодавно просунулися в східну Миколаївку (на схід від Покровська і на захід від Гродівки), на північ і північний схід від Миколаївки та на північний Гірник (на південний схід від Покровська та Селидового). Міністерство оборони Росії (МО) стверджувало, що російські війська захопили Українськ (на південний схід від Покровська) 26 вересня, хоча ISW оцінило, що російські сили, ймовірно, захопили Українськ станом на 17 вересня.
Українські сили зберігають позиції у Вугледарі та Костянтинівці на тлі продовження наступальних операцій Росії на південний захід від Донецька 26 вересня. Українська бригада, яка обороняється у Вугледарі, повідомила, що українські сили зберігають позиції в цьому населеному пункті у відповідь на нещодавні західні повідомлення про протилежне.
26 вересня російські війська нещодавно просунулися на північ від Старомайорського (на південь від Великої Новосілки) під час продовження російських штурмів у районі кордону Донецько-Запорізької області.
Великі прифронтові оборонні райони України в Запорізькій області — Оріхів і Гуляйполе — майже повністю беззахисні перед ударами російських плануючих бомб і що російська авіація може легко нанести удари плануючими бомбами аж до міста Запоріжжя. Українські війська завдали ударів по російському командному пункту та житловим приміщенням у Новогродівці (на північний захід від Токмака).
24 і 25 вересня український Генштаб заявив, що російські війська кілька разів атакували на Дніпровському (Херсонському) напрямку, ймовірно, стосовно східного (лівого) берега Херсонської області та островів у дельті річки Дніпро.