Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний і начальник Генштабу Сергій Шаптала спільно з президентом НАЕК "Енергоатом" Петром Котіним та директором Рівненської АЕС Павлом Ковтонюком домовилися про взаємодію між військом та енергетиками для планування можливих сценаріїв подій на Запорізькій АЕС.
Як повідомили у Генеральному штабі Збройних сил України, були опрацьовані питання обміну інформацією між військом та енергетиками з метою аналізу, планування та прогнозування можливих сценаріїв розвитку подій на Запорізькій атомній станції.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
- Домовилися про тісну взаємодію задля своєчасного вжиття заходів реагування на ті чи інші ситуації, - йдеться у дописі.
[telegram post="GeneralStaffZSU/8537" desc=""]
Раніше ми писали, що Запорізьку атомну станцію вперше за чотири місяці вдалось підключити до єдиної доступної резервної лінії електропередач.