Під час новорічних свят окупанти понад 100 разів обстріляли Запорізьку область

Під час новорічних свят окупанти понад 100 разів обстріляли Запорізьку область. || Фото: zp.npu.gov.ua

Під час новорічних свят окупанти понад 100 разів обстріляли Запорізьку область. || Фото: zp.npu.gov.ua

Упродовж двох діб, 31 грудня та 1 січня, армія Російської Федерації завдала понад сотню ворожих атак.

Як повідомили у пресслужбі Нацполіції, окупанти вдарили з ракетно-зенітниз комплексів С-300, застосували артилерію, реактивну систему залпового возню (РСЗВ), зокрема боєприпаси з касетним наповненням.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

31 грудня близько 14:00 окупанти нанесли два удари по Запоріжжю. У приватному секторі зруйновані будинки. З осколковими травмами до лікарні госпіталізовано чотирьох осіб, з них 14-річна дитина та вагітна жінка.

Дві доби поспіль ворог атакував Гуляйполе, Оріхів і прилеглі населені пункти.

Внаслідок збройної агресії смертельно поранено 52-річного мешканця Оріхова, ще 4 чоловіків госпіталізовано до медзакладу.

Последние новости