Підготовка до зими - командна гра керуючих компаній та мешканців

Підготовка до зими - командна гра керуючих компаній та мешканців - фото: depositphotos.com

Підготовка до зими - командна гра керуючих компаній та мешканців - фото: depositphotos.com

События
26 октября 2021 19:24

Підготовка до опалювального сезону завершена. Керуюча компанія "Місто для людей" звітує про початок холодного пуску. Комунальні підприємства готують свої мережі, але як мешканцям підготувати власну квартиру до зими?

В будинках з централізованим теплопостачанням опалення вмикають, коли середньодобова температура опускається нижче 8°C впродовж трьох діб поспіль. В Запоріжжі в управлінні керуючої компанії “Місто для людей” знаходиться 602 багатоквартирних будинка, що користуються централізованим опаленням. Як повідомили в прес-службі “Місто для людей”, системи всіх будинків вже заповнені. Виключенням є лише одиниці будинків, де прямо зараз завершується капітальний ремонт системи опалення. 

Підготовка до опалювального сезону: заміна трубопроводуПідготовка до опалювального сезону: заміна трубопроводу

Міські котельні розпочнуть свою роботу 1 листопада (через зміну погодних умов дата запуску може бути відтермінована, слідкуйте за оновленнями). За своїм графіком міські теплові мережі вмикатимуть їх район за районом. Після цього проводитимуться пусконалагоджувальні роботи в самих будинках. 

Підготовка до опалювального сезону спеціалістів керуючої компаніїПідготовка до опалювального сезону спеціалістів керуючої компанії

Після подачі теплоносія до батарей, перше, що потрібно буде зробити мешканцям – стравити повітря із системи, якщо буде необхідність. Для цього використовують крани Маєвського. Такі прилади встановлюються на радіаторах на верхніх поверхах будинку. За їх допомоги мешканці можуть легко і швидко стравити повітряні пробки з системи опалення. До їх виникнення у системі можуть призвести пориви чи будь-які інші аварійні ситуації на міських теплових мережах, а також ремонтні роботи на мережах. Ця процедура необхідна на початку опалювального сезону, коли в систему тільки подали тепло. Повітря в трубах може перешкоджати нормальній циркуляції теплоносія.

Підготовка до опалювального сезону компанії "Місто для людей"Підготовка до опалювального сезону компанії "Місто для людей"

На жаль, в деяких квартирах верхніх поверхів скидачі повітря відсутні, або вийшли з ладу і не можуть використовуватись. Якщо виникне необхідність стравити повітря з батарей, а крани Маєвського конструктивно не передбачені чи не працюють, ви можете залишити заявку за номером цілодобового колл-центру “Місто для людей” у Запоріжжі 067 400 1008. Просимо поставитись з розумінням до того, що скидання повітря з системи відбуватиметься після пусконалагоджувальних робіт - такі заявки прийматимуться після 6 листопада (за умови, що котельні розпочнуть роботу 1 листопада). 

Так відбувається заміна трубопроводуТак відбувається заміна трубопроводу

Також звертаємо увагу, необхідність стравлювати повітря є тоді, коли батарея абсолютно холодна, що означає, що теплоносія в радіаторі немає. Якщо ж батарея недостатньо гаряча, але об’єктивно теплоносій в ній є, то звернутись із таким питанням можна до міських теплових мереж, адже керуючі компанії не можуть впливати на температуру теплоносія та роботу котельних. 

Підготовка до зими - командна гра керуючих компаній та мешканцівПідготовка до зими - командна гра керуючих компаній та мешканців
Это чат – пиши и читай 👇
Ого! ты доскролил до нашего чатбота 😏
Теперь у тебя есть возможность настроить его под себя и узнавать важный контент первым, чтобы рассказывать друзьям
Только почта, только хардкор 🤘
Мы в соцсетях