Створи дизайн Pepsi: твоє місто на банці!

Створи власний дизайн PEPSA. Фото: PEPSI

Створи власний дизайн PEPSA. Фото: PEPSI

События
24 февраля 11:06

Нова колаба із селебами, музичний фест, чи старт футбольного сезону - по баночці Pepsi одразу зрозуміло, якими емоціями ділиться з нами бренд. 

Зараз оновлений дизайн на банках Pepsi стане близький кожному, бо він - про українські міста! Рідні, такі наші -  Київ, Одеса, Харків, Запоріжжя, Кам'янець-Подільський і Чернівці! 

А ще стільки крутих міст в Україні, правда? Тобі вирішувати, яке з них з’явиться на баночці наступним.

Як потрапити на банку
Як потрапити на банку

Майже в кожного було фото, де тримаєш Львівську ратушу на долоні або пам’ятник засновникам Києва. Не встиг зробити й собі таке, бо боявся буде мало лайків? Pepsi говорить: "Знову можна!".  Адже цього разу за такий фан можеш виграти дуже круті призи!   

Створи дизайн PEPSI
Створи дизайн PEPSI

Фотографуй улюблену пам'ятку в своєму місті, ніби тримаєш її на долоні, а в іншій руці - баночка Pepsi.  Викладай фото в Stories або пост в Instagram, відзначай сторінку Pepsi Ukraine та став #створидизайнpepsi.

Щотижня серед учасників бренд буде розігрувати мерч від Pepsi: стильні футболки, крутезні світшоти та мастхев стікерпак.  А в березні наші Pepsi best friends Леонід Мартинчик, Женя Білозеров та Анна Трінчер оберуть переможця серед усіх, хто розмістив фото в період розіграшу, -  і в прямому ефірі  розіграють сертифікат на подорож Україною від наших партнерів Join UP! та подарують можливість створити особливий дизайн для власної баночки Pepsi зі знаковою локацією свого міста.

Відкривати Україну разом з улюбленим брендом стало ще цікавіше! 

Усі деталі на сайті та сторінці Інстаграм.

Это чат – пиши и читай 👇
Ого! ты доскролил до нашего чатбота 😏
Теперь у тебя есть возможность настроить его под себя и узнавать важный контент первым, чтобы рассказывать друзьям
Только почта, только хардкор 🤘
Мы в соцсетях