Такой текст обращения к президенту Украины на своем сайте разместила Запорожская мэрия.
Звернення
виконавчого комітету Запорізької міської ради
до Президента України Януковича В.Ф. щодо
ситуації, яка склалась в м. Київ 18.02.2014
Шановний Вікторе Федоровичу!
Виконавчий комітет Запорізької міської ради вже майже 3 місяці із занепокоєнням спостерігає за протистояннями, які точаться у місті Київ та поширились на всю країну.
Сьогодні екстремісти з опозиції перейшли межу - вони вбивають на вулицях столиці України ні в чому не винних людей, знущаються над жінками, палять і підривають будівлі та автомобілі. У центрі Києва розпочався хаос. Лідери опозиції не роблять спроб зупинити це та продовжують режисуру цих злочинів.
Запоріжжю теж знайомий силовий сценарій розвитку подій - 26 січня 2014 року. Ця хвиля протистоянь досягла Запоріжжя, де відбулась спроба захопити будівлю Запорізької обласної ради.
Запоріжці відбили всі спроби штурму і не допустили протизаконного захоплення адміністративної будівлі.
Виконавчий комітет Запорізької міської ради, як і всі запорожці, впевнені в тому, що силові сценарії розв’язання існуючого конфлікту неприпустимі у сучасній Україні.
Ми виступаємо за цивілізовані, ненасильницькі методи вирішення будь яких конфліктних ситуацій в країні.
Тому ми вважаємо ескалацію протистоянь у м. Київ 18 лютого 2014 року спробою певних сил зупинити мирні перемовини між владою і опозицією та спрямувати ситуацію в країні в напрямку громадянської війни.
У зв’язку з цим, просимо Вас, шановний Вікторе Федоровичу, вжити всі рішучі та законні дії для стабілізації ситуації та закликати всі сторони конфлікту відновити перемовини.
Іншого шляху по виходу із існуючої ситуації в країні не існує!
Виконавчий комітет Запорізької міської ради
Выводы делайте сами...
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Стало известно имя запорожца погибшего на киевском майдане - СПИСОК ЖЕРТВ