Запорожский журналист "получил по голове от "Беркута"

Андрей Рыбальченко

Андрей Рыбальченко

Люди города
22 января 2014 14:37
Автор: Daria Kornilova

- Андрей Рыбальченко получил по голове от Беркута, - сообщил в Фейсбуке его колллега Михаил Криволапов. - Отделался легким испугом - спасла каска! Андрей многократно предупредил милиционера, что он журналист, но не помогло!
Сам Рыбальченко так описал ситуацию:
- Тільки я почав писати пост про ситуацію, яка стабілізувалась після ранкового наступу правоохоронців на Грушевського, як надійшла інформація про другий штурм і дописати не судилось.
На місці бою хлопці вже приготували коктейлі Молотова і цеглу. Після декількох стрімких атак мітингарів, "Беркут" і Внутрішні війська почали просуватись все ближче до барикад. Протестувальники відступили і між двома лавами утворився порожній простір метрів в 60. Утворивши "черепаху" з щитів беркутівці почали все швидше просуватись вперед і на пів дороги до готелю "Дніпро" зірвались на біг, починаючи зносити відступаючих людей.
Ми з декількома журналістами опинились біля входу в готель "Дніпро", але бійці "Беркуту" по центру Грушевського наступали швидше і нас затисли і оточили. Посвідчення і заява про те, що ми журналісти мало на них діяла... Один незначний удар кийком прийшовся по фотоапарату і декілька по шолому, якому велика подяка за порятунок залишку моїх мізків.
Ситуація не певна... всі говорять про штурм Майдану, а з будинку Профспілок виносять пожежний шланг... зі сторони КМДА до Європейської прямуюють загони обмундированих хлопців.
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Ряд запорожских интернет-СМИ объявили забастовку

ТОП РАЗДЕЛА
Это чат – пиши и читай 👇
Ого! ты доскролил до нашего чатбота 😏
Теперь у тебя есть возможность настроить его под себя и узнавать важный контент первым, чтобы рассказывать друзьям
Только почта, только хардкор 🤘
Мы в соцсетях